Головна навігація
Програма Porsche Exclusive

Програма Porsche Exclusive

Приклади автомобілів Exclusive

Філософія та історія

Чому б не зробити щось особливе більш особливим?

Феррі Порше колись сказав: «У процесі створення автомобілів для нас важлива якість, а не кількість». Компанія Porsche слідує цьому принципу впродовж усієї своєї історії. Починаючи з 1986 року ми реалізуємо особливі побажання наших клієнтів і створюємо унікальні автомобілі, які слідують нашому девізу «Індивідуальність прямо із заводу» на дорозі. Крім того, що ми використовуємо високоякісні матеріали, наприклад шкіру, Alcantara, вуглепластик, дерево та алюміній, ми також високо цінуємо ручну роботу. Саме вона допомагає нам створити дещо єдине та індивідуальне. Те, що не має жодних протиріч. По-справжньому унікальний екземпляр. Ваш автомобіль Porsche.

Дізнатися більше

Консультування клієнтів по програмі Exclusive

Що передбачено для кожного автомобіля в рамках програми Porsche Exclusive? Ексклюзивне консультування.

Усе починається з консультування. Перш за все ми зважаємо на вас і ваші побажання. Кожен клієнт отримує від нас персональне обслуговування, а також індивідуальний і компетентний підхід. Ми відповідаємо на всі запитання, які стосуються конкретних автомобілів Porsche та можливостей їх індивідуалізації. Співробітники наших центрів обслуговування клієнтів у Цуффенхаузені та Лейпцигу, а також дилери Exclusive Flagship Dealer покажуть вам, як ми бачимо індивідуальний підхід до побажань клієнтів.

Дізнатися більше
Відділ продажів
Якщо Вас зацікавив автомобіль, і Ви бажаєте отримати індивідуальну пропозицію, просто залиште свою контактну інформацію.
Поля, відмічені знаком *, обов'язкові для заповнення
Заявку успішно відправлено.
Найближчим часом наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Звернення*:
Коментар: