Головна навігація

2018

Спеціальна пропозиція на обрані моделі Macan, Cayenne та Panamera

Що перетворює спортивний автомобіль у Porsche? Традиції та концепції, які беруть свій початок у автоспорті та при цьому пристосовані до щоденних поїздок. Двигуни, які мають найкращі показники потужності та водночас економічності. Інноваційні системи, які зосереджують вашу увагу на головному – на емоціях від керування.  

Зробіть реальністю Вашу мрію про спортивний автомобіль завдяки рішенням, які пропонує офіційний дилерський центр Порше Центр Харків:

Компактний, виразний й динамічний та спортивний водночас Porsche Macan з вигодою до 6% на визначений перелік автомобілів.Пристосований до вулиць міста та бездоріжжя. Комфортний та практичний у щоденних поїздках, але не буденний. Моделі Macan із діапазоном потужності від 252 до 440 к.с. створені для тих, кому потрібне авто для хобі, дозвілля, спорту, але не потрібні компроміси.

 

З нагоди 70-річчя Porsche ми підготували спеціальні комплектації Cayenne за вартістю від 2 500 000 гривень.** Porsche Cayenne приголомшливим чином розширює можливості для любителів спортивних автомобілів. Гоночний трек перетворюється в дорогу життя. Пілот перетворюється в шукача пригод, сімейну людину та прихильника різнобічного дозвілля. В цьому і полягає чарівність спортивного автомобіля, який дозволяє відчути всі свої переваги не одному, а багатьом людям. Або, інакше кажучи, командний спорт - наша пристрасть. 

 

Розкішний седан, здатний проявити себе на гоночній трасі.Porsche Panamera поєднала в собі переваги двох різних автомобільних світів: ходові характеристики справжнього спорткара та комфорт седана класу люкс. Обирайте свій Porsche Panamera з вигодою до 15% на визначений перелік автомобілів. ***

*Пропозиція розповсюджується на визначений перелік автомобілів із опціональним оснащенням, наявних на складі в Україні. Вигода розраховується від попередньої роздрібної вартості. Строк дії пропозиції на авто 1 серпня по 30 вересня 2018 року або до повного продажу визначеного переліку автомобілів. Кількість авто обмежена. Перелік автомобілів можна дізнатися в офіційному дилерському центрі Порше Центр Харків.

**Вартість автомобіля вказана для моделі Cayanne із 3-літровим бензиновим двигуном, із фіксованим набором додаткового обладнання. Вартість розрахована станом на 15.06.2018 року за курсом розміщеним на сайті winner.ua. Наданий розрахунок є попереднім та вимагає уточнення у офіційного дилера Порше Центр Харків. Остаточна вартість автомобіля вказується у договорі купівлв-продажу на дату підписання договору про придбання автомобіля.

*** Пропозиція розповсюджується на визначений перелік автомобілів із опціональним оснащенням, наявних на складі в Україні. Вигода розраховується від попередньої роздрібної вартості. Строк дії пропозиції на авто з 1 серпня по 30 вересня 2018 року або до повного продажу визначеного переліку автомобілів. Кількість авто обмежена. Перелік автомобілів можна дізнатися в офіційному дилерському центрі Порше Центр Харків.

Скористайтесь зручною програмою кредитування WINNER FINANCE від компанії «Віннер Імпортс Україна» та банків-партнерів. Деталі програми тут

Деталі пропозиції, Ви можете дізнатися у Порше Центр Харків, вул. Клочківська 95,  тел.: (057) 700-20-00.

Отримати пропозицію   Запис на тест-драйв

01.09.2018

Відділ продажів
Якщо Вас зацікавив автомобіль, і Ви бажаєте отримати індивідуальну пропозицію, просто залиште свою контактну інформацію.
Поля, відмічені знаком *, обов'язкові для заповнення
Заявку успішно відправлено.
Найближчим часом наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Звернення*:
Коментар: