Головна навігація

2018

Porsche Cayenne допоміг встановити рекорд швидкості на велосипеді

Щоб їхати дуже швидко, вам потрібно подолати опір повітря. Це дуже непросто. Якщо ви хочете їхати швидко на велосипеді, в ідеалі вам потрібен якийсь великий об'єкт, за яким ви будете слідувати. Саме він буде долати опір повітря, створюючи за собою так званий "сліп-стрім", де опір мінімальний і вже не потрібно докладати стільки зусиль, щоб розвивати велику швидкість. Візьмемо, наприклад, Porsche Cayenne, на якому закріплений великий квадратний щит.

Так, саме цю тактику успішно використовував 44-річний британський велогонщик Ніл Кемпбелл, який на кастомному велосипеді Moss Cycles розігнався до 240 км/год на 3,5-кілометровій смузі аеродрому RAF Elvington, рухаючись за 542-сильним Porsche Cayenne. Цим подвигом він перевершив свій же рекорд в 217 км/год, встановлений раніше в червні. Велосипед був не звичайний - його спеціально допрацювали, збільшивши довжину, спроектували стійку колісну базу, встановивши спеціальну систему передач і шини, розраховані на автобани. Його так само оснастили зчіпним пристроєм і системою амортизації, які повинні були розігнати велосипед на буксирі до 170 км/год і при цьому убезпечити Ніла в разі непередбаченого гальмування кросовера.

 

Porsche, навпаки, був більш ніж готовий до цього рекорду. 4,0-літровий бітурбо V8 розганяє кросовер до сотні за 3,9 секунди, а далі до максимальної швидкості в 285 км/год. За кермом - британський дрег-рейсер Енді Фрост, якому не склало особливих труднощів встигнути розігнатися з "причепом" до 240 км/год і встигнути загальмувати до кінця смуги, зробивши новий рекорд можливим.

 

Ніл Кемпбелл сказав: "У нас було не так багато місця, тому було важливо якомога швидше швидше розганятися, щоб встигнути розвинути потрібну швидкість. Прискорення Cayenne було неймовірним - було відчуття, що мене прив'язали до ракети. Я крутив педалі все швидше і швидше, приклавши багато сил і  на швидкості 170 км/год  відчепився, віддавши всі сили для досягнення результату ".

 

Взагалі, Porsche не вперше допомагає велосипедистам встановлювати рекорди швидкості. Ще в 1978 році спортивний Porsche 935 з невеликими доробками під керуванням Анрі Пескароло, спробував допомогти французькому велосипедисту Жан-Клоду Руду досягти 240 км/год, використовуючи той же принцип "сліп-стріму". Тоді це не увінчалося успіхом, але можна сказати, що Cayenne зараз зміг реалізувати те, чого не зміг його далекий предок.

20.09.2018

Відділ продажів
Якщо Вас зацікавив автомобіль, і Ви бажаєте отримати індивідуальну пропозицію, просто залиште свою контактну інформацію.
Поля, відмічені знаком *, обов'язкові для заповнення
Заявку успішно відправлено.
Найближчим часом наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Звернення*:
Коментар: