Головна навігація

2019

Як стати власником нового Cayenne? Весна - чудовий час почати нові стосунки з новим авто. Особливо, коли це Porsche Cayenne.

 

Відкритий до пригод, Cayenne із динамічним дизайном та новим поколінням потужних турбодвигунів вражає з перших хвилин за кермом. Вправний у місті та універсальний на бездоріжжі, комфортний під час тривалих подорожей та стрімкий у коротких спринтах, Cayenne додає нових барв у Ваше насичене життя.

Прийшов час перевести Ваші стосунки з Porsche на новий рівень:

  • Cayenne із 3-літровим бензиновим двигуном та 3 роками гарантійного обслуговування від 2 282 000 гривеньу замовлення.
  • Спеціальні комплектації Cayenne із 3-літровим бензиновим двигуном та фіксованим переліком додаткових опцій від 2 482 000 гривень**

          в наявності на складі в Україні.

  • Обмін вашого поточного Cayenne на новий по програмі Porsche Approved*** у замовлення чи зі складу в Україні.

 

 Отримайте Вашу персональну пропозицію вже зараз.

Отримати пропозицію 

 

ПП «Престиж Автомоторс». Код ЄДРПО 32436962. Порше. Штутгарт. Кайєн.*Вартість автомобіля вказана для базової комплектації моделі Cayenne із 3-літровим бензиновим двигуном без урахування вартості додаткового обладнання станом на 06.03.2019 року за курсом, розміщеним на сайті winner.ua.**Вартість автомобіля вказана для моделі Cayenne із 3-літровим бензиновим двигуном, із фіксованим набором додаткового обладнання, станом на 06.03.2019 року за курсом, розміщеним на сайті winner.ua. Повний перелік обладнання автомобіля уточнюйте у офіційному дилерському центрі Порше Центр Харків. ***Програма Porsche Approved передбачає обмін авто з доплатою, розмір якої залежить від ринкової оціночної вартості авто. Надані розрахунки є попереднім та вимагають уточнення у офіційному дилерському центрі Порше Центр Харків. Остаточна вартість автомобіля вказується у договорі купівлі-продажу на дату підписання договору про придбання автомобіля. Авто на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у  Порше Центр Харків.

15.03.2019

Відділ продажів
Якщо Вас зацікавив автомобіль, і Ви бажаєте отримати індивідуальну пропозицію, просто залиште свою контактну інформацію.
Поля, відмічені знаком *, обов'язкові для заповнення
Заявку успішно відправлено.
Найближчим часом наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Звернення*:
Коментар: