Головна навігація

2019

Спеціальні комплектації Cayenne від 2 615 000 гривень.

Cayenne приголомшливим чином розширює можливості для любителів спортивних автомобілів. Гоночний трек перетворюється в дорогу життя. Пілот перетворюється в шукача пригод, сімейну людину та прихильника різнобічного дозвілля. В цьому і полягає чарівність спортивного автомобіля, який дозволяє відчути всі свої переваги не одному, а багатьом людям. Або, інакше кажучи, командний спорт - наша пристрасть.

Раді повідомити, що у Порше Центр Харків у наявності спеціальні комплектації Cayenne з вартістю від 2 615 000 гривень.*

Обирайте свій Cayenne та вирушайте у нову подорож.

Отримати пропозицію

 Деталі пропозиції дізнавайтесь за тел.: +38(057)7002000 або у Порше Центр Харків: вул. Клочківська 95.

 

* ПП «Престиж Автомоторс». Код ЄДРПОУ 32436962. Порше. Штутгарт. Кайєн. Вартість автомобіля вказана для моделі Cayanne із 3-літровим бензиновим двигуном, із фіксованим набором додаткового обладнання. Точний перелік додаткового обладнання зазначено на сайті kharkiv.porsche.ua. Вартість розрахована станом на 17.01.2019 року за курсом розміщеним на сайті winner.ua. Наданий розрахунок є попереднім та вимагає уточнення у офіційного дилера «Порше Центр Харків». Остаточна вартість автомобіля вказується у договорі купівлв-продажу на дату підписання договору про придбання автомобіля.

 

18.01.2019

Відділ продажів
Якщо Вас зацікавив автомобіль, і Ви бажаєте отримати індивідуальну пропозицію, просто залиште свою контактну інформацію.
Поля, відмічені знаком *, обов'язкові для заповнення
Заявку успішно відправлено.
Найближчим часом наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Звернення*:
Коментар: