Головна навігація

2019

Станьте одним із перших власників Porsche Taycan.

Майбутнє стало ближчим на один крок: серійне виробництво першого Porsche, що працюватиме виключно на електротязі, розпочнеться вже наступного року. Наразі автомобіль отримав офіційне ім’я: ця повністю електрична модель Porsche, яку до сих пір називали концепт-каром Mission E, стане відомою як Taycan. 

Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати про Porsche Taycan:

Дві синхронні електричні машини з постійними магнітами (PSM) загальною потужністю понад 600 к. с. (440 кВт) розганяють спортивний електромобіль до 100 км/год менш ніж за 3,5 с, а до 200 км/год – менш ніж за 12 секунд. До того ж, автомобіль може похвалитися рівнем тривалої потужності, не баченим для електричної моделі: багаторазові прискорення можливі без втрати динамічних якостей, а максимальний запас ходу автомобіля становить понад 500 км за циклом випробувань NEDC. Автомобіль має повний привід, 800-вольтну архітектуру і підготовлений до «заправки» на мережевих станціях швидкої зарядки. Йому буде потрібно приблизно чотири хвилини, щоб підзарядитися енергією на наступні 100 кілометрів шляху (в циклі NEDC).

Час випробувати абсолютно нову сторону електронної мобільності та відкрити для себе нові можливості.
Щоб зарезервувати ваш Porsche Taycan у Порше Центр Харків, заповніть форму нижче.

Зв'яжіться з нами
Будь ласка, заповніть цю форму, і ми зконтактуємо з вами найближчим часом.

07.05.2019

Відділ продажів
Якщо Вас зацікавив автомобіль, і Ви бажаєте отримати індивідуальну пропозицію, просто залиште свою контактну інформацію.
Поля, відмічені знаком *, обов'язкові для заповнення
Заявку успішно відправлено.
Найближчим часом наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Звернення*:
Коментар: