Головна навігація
Запасні частини Porsche

Запасні частини Porsche

З оригінальними запасним частинами Porsche ваш автомобіль завжди залишатиметься неповторним та оригінальним.

Оригінальні запасні частини Porsche створені для вашого автомобіля та відповідають найвищим стандартам якості Porsche — для максимальної безпеки і надійності. Для них також діє дворічна гарантія.

У деяких випадках у вас є вибір між новими та відновленими запасними частинами Porsche, які були протестовані компанією. Відновлені запасні частини вигідні не лише своєю нижчою ціною, але й тим, що вони знижують навантаження на навколишнє середовище та заощаджують ресурси, оскільки їх відновлення вимагає менших витрат енергії та матеріалів, ніж виробництво нових деталей. Відновлені запасні частини, зрозуміло, в усьому відповідають вимогам Porsche, а після установки на них також надається дворічна гарантія.

У питаннях підбору запасних частин, а також при прийнятті рішення про встановлення нової або відновленої деталі ви завжди можете розраховувати на допомогу висококваліфікованого персоналу сервісної станції офіційного дилера Porsche.

За додатковою інформацією звертайтесь по телефону:+38(057)7002000

Відділ продажів
Якщо Вас зацікавив автомобіль, і Ви бажаєте отримати індивідуальну пропозицію, просто залиште свою контактну інформацію.
Поля, відмічені знаком *, обов'язкові для заповнення
Заявку успішно відправлено.
Найближчим часом наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Звернення*:
Коментар: