Головна навігація
Національний турнір Porsche Golf Cup 2019

Національний турнір Porsche Golf Cup 2019

Увага до деталей, точність кожного руху, естетика у манерах, сміливість на обраному шляху, розкіш та пристрасть. Філософія легендарних спорткарів Porsche та класичні атрибути гольфу. Ми прямуємо вперед, нескінченно відточуючи деталі, доки не відчуємо їх: ідеальний удар, неперевершену гру, неповторну емоцію, досконалий автомобіль. Ми йдемо разом, щоб здобути перемоги та залишити позаду опонентів. 

Компанія «Віннер Імпортс Україна», офіційний імпортер автомобілів Porsche в Україні, долучається до розвитку гольф культури в Україні та втретє проводить національний турнір Porsche Golf Cup, ексклюзивно для клієнтів Porsche, прихильників бренду та фанатів гольфу.

Національний турнір Porsche Golf Cup є відбірковим етапом світової серії аматорських турнірів із гольфу. 4-ри переможці національного турніру отримають почесне право представляти Україну на міжнародному фіналі Porsche Golf Cup World Final, що відбудеться у травні 2020 року на о. Майорка (Іспанія).

Щоб прийняти участь у турнірі, будь ласка, зареєструйтесь, заповнивши анкету. Відбір буде здійснюватися відповідно до правил турніру.

РЕЄСТРАЦІЯ

ПОЛОЖЕННЯ

РЕГЛАМЕНТ  

Місце проведення турніру                                                                                                  

Гольф-курорт Superior Golf & Spa Resort.                                                                    
61108, Україна, м. Харків, пр. Академіка Курчатова, 1А.                             
www.superiorresort.com 


 

                                                                                                               

Відділ продажів
Якщо Вас зацікавив автомобіль, і Ви бажаєте отримати індивідуальну пропозицію, просто залиште свою контактну інформацію.
Поля, відмічені знаком *, обов'язкові для заповнення
Заявку успішно відправлено.
Найближчим часом наш адміністратор зв'яжеться з Вами.
Звернення*:
Коментар: